הירבינג לוזאנו – חלוץ העתיד

זהו סיפורה של אלילת המזל, שחייכה חיוך מאוד רחב כלפי פאצ'וקה:

לאחר המונדיאל המוצלח שלו, היה ברור לכל שאנר ולנסיה האקוודוריאני לא יישאר בליגה המקסיקנית ויעבור לאירופה. ואכן, ולנסיה עבר לווסטהאם בסכום של למעלה מ – 15 מליון יורו, שם הוא וקבוצתו החדשה מציגים עונה יפה מאוד. וכאן אלילת המזל חייכה בפים הראשונה.

בפאצ'וקה היה חשש אמיתי כיצד ניתן להחליף את הכוכב הגדול של המועדון. פאצ'וקה לקחה את הצ'אנס ונתנה לילד מוכשר אך צעיר בן 19 את המפתחות להתקפה, ואלילת המזל חייכה כבר בפעם השנייה, חיוך גדול עוד יותר. אין אף אחד היום בפאצ'וקה ששם לב לחסרונו של ולנסיה.

הירבינג לוזאנו באנה, שחקן כנף\חלוץ, עלה להופעת הבכורה שלו מול אמריקה באיצטדיון האצטקה כאשר הוא היה בן 18 בלבד, וכמו חלוץ מקסיקני אחר ומאוד מפורסם (צ'יצ'אריטו), כבש את שער הבכורה שלו באותו היום. לקח לו 5 דקות לכבוש.

במקסיקו כבר מגדירים אותו "קרלוס וולה" החדש (תואר מאוד מחייב במקסיקו), ותולים בו המון תקוות שיוביל את מקסיקו לזכיה באליפות העולם הקרובה לנבחרות עד גיל 20 שתיערך בניו-זילנד בקיץ, וגם בניסיון לזכות בפעם השנייה ברצף במשחקיים האולימפיים בריו 2016.

באליפות קונקאף (צפון ומרכז-אמריקה) שנערכה חודש שעבר בג'מייקה, הוא הוביל את הנבחרת לזכיה עם 5 שערים ב – 5 משחקים.

מדובר בגולר אדיר עם חוש ריח נדיר לכיבוש שערים שיודע להגיע מהצדדים או ממרכז המגרש ולהבקיע מרחוק, וכמובן שהוא מזהה שטחים מתים וכמו חלוץ מטרה מבקיע גם מתוך הרחבה.

הופעה טובה שלו באליפות העולם בניו-זילנד, ואלילת המזל תחייך פעם שלישית חיוך מאוד גדול כלפי פאצ'וקה, בדמות צ'ק שמן מאחד המועדונים הגדולים באירופה.

ועד שכל זה ייקרה, שבו בכיסא וצפו בכישרון המטורף של הירבינג:

תגובה 1 בנושא “הירבינג לוזאנו – חלוץ העתיד

  1. פינגבאק: שתי הנבחרות של מקסיקו | Taco De Hummus

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *