ארכיון חודשי: דצמבר 2014

חיזוק זר לליגה המקסיקנית בחלון ההעברות החורפי

בכל מה שקשור להעברות, קבוצות הליגה לא נחות (למרות חג במולד), ומציגות כמה חיזוקים מאוד מרשימים לליגה לקראת פתיחת העונה, הנה כמה שמות:

1. השם המוכר ביותר הוא של רוקה סנטה קרוז. החלוץ הפארגואיי ששיחק בבאיירן מינכן, מנצ'סטר סיטי, בלקבורן ובטיס, הגיע ממלאגה לקרוז אזול. אמנם כבר לקראת שלהיי הקריירה, אבל חלוץ מעולה לקבוצה שיחסית נכשלה בקמפיין הקודם.

רוקה סנטה קרוז

רוקה סנטה קרוז

2. וולטר קאנמן, המגן/בלם הארגנטינאי הגיע מאלופת הליברטדורס, סאן-לורנזו בשביל לייצב את ההגנה הרעועה של אטלס, שהציגה משחקים מאוד התקפיים בקמפיין האחרון (והמוצלח), אבל ההגנה הלא יציבה איבדה הרבה נקודות…

וולטר קאנמן

וולטר קאנמן

3. אימי צ'ארה. חלוץ קולומביאני מוכשר מאוד, שקיבל זימון בכורה לנבחרת מחוסה פקרמן רק בחודש אוקטובר האחרון, מגיע לחזק את ההתקפה של מונטריי, שם הוא יצטרף ל"מושבה" הקולומביאנית שכוללת ארבעה שחקנים נוספים כגון דאריו פאבון, חלוצה של ולנסיה לשעבר.

אימי צ'ארה

אימי צ'ארה

4. גבריאל האוצ'ה, חלוצה של האלופה הארגנטינאית ראסינג, הגיע לטיחואנה שם הוא יהנה משיתוף פעולה יחד עם חואן אראנגו הוותיק, ועם אתגר להכנס לנעליו הגדולות של ארגנטינאי אחר, דריו בנדטו, שעבר לאלופה קלוב אמריקה.

גבריאל האוצ'ה

גבריאל האוצ'ה

5. אריק "'קובו" טורס. לא שחקן זר אמנם, אפילו משתייך לסגל המורחב של נבחרת מקסיקו, אבל יהיה מעניין מאוד לראות האם הוא יוכל לשחזר את היכולת המעולה שהציג בצ'יבאס אמריקה (שחדלה להתקיים). טורס חוזר בהשאלה מיוסטון לצ'יבאס, שעברה קמפיין מזעזע. יהיה מעניין מאוד לראות את ההשתלבות שלו יחד גם כמה כוכבים נוספים (מרקו פביאן חזר מקרוז אזול, ואיזק בריזואלה הגיע מטולוקה) שהגיעו לצ'יבאס במהלך חלון ההעברות.

אריק טורס

אריק טורס