ארכיון חודשי: אוגוסט 2014

סגל נבחרת מקסיקו למשחקים מול צ'ילה ובוליביה.

מאמן הנבחרת המקסיקנית, מיגל הררה בחר את השחקנים שירכיבו את הסגל של נבחרת האצטקה במשחקי הידידות בשבוע הבא מול צ'ילה ובוליביה. המשחקים ישוחקו בארצות הברית (מסיבות כלכליות גרידא – על מנת למשוך את הקהילה המקסיקנית הגדולה שם). המשחק מול צ'ילה ישוחק בסן-פרנסיסקו, בעוד שהמשחק מול בוליביה ישוחק בדנבר.

מעניין לראות שחביאר צ'יצ'אריטו הרננדז נמצא מחוץ לסגל, בעוד אריק טורס, חלוצה של צ'יבאס האמריקאית (לא לבלבל בינה לצ'יבאס המקסיקנית שמשחקת בגואדלחרה, וכן, פוסט על אריק טורס יגיע בקרוב), זומן לראשונה לסגל הנבחרת. אי זימונו של צ'יצ'אריטו מעיד על המצב הבעייתי בו נמצא חלוצה של מנצ'סטר יונייטד, שלא מקבל המון קרדיט מלואי ואן-חאל. כנראה שצ'יצ'אריטו ימצא את עצמו בקבוצה אחרת בעונה הקרובה.

חלוצה החדש של אתלטיקו מדריד, ראול חימנז לא זומן לסגל, וזאת על מנת שהוא יוכל להתאקלם בספרד. מיגל הררה כבר ציין שבמידה והוא ישחק באתלטיקו מדריד, מקומו מובטח למשחק הידידות מול הולנד בחודש נובמבר באמסטרדם. שאר הליגיונרים המקסיקנים הבכירים באירופה, כגון הקטור הררה מפורטו, ממו אוצ'ואה ממלאגה, ג'יאובני דוס דאנטוס מוויאריאל, אנדראס גוארדאדו מפ.ס.ו. איינדהובן, וחביאר אקינו מראיו ויאקאנו כן זומנו לסגל.

הסגל המלא:

סגל נבחרת מקסיקו למשחקי הידידות מול צ'ילה ובוליביה.

סגל נבחרת מקסיקו למשחקי הידידות מול צ'ילה ובוליביה.

אנדראס גוארדאדו עבר להולנד

אנדראס גוארדאדו ינסה להציל את הקריירה שלו לאחר שהבין שלא יקבל יותר מידי הזדמנויות בולנסיה. הוא עבר בהשאלה ל פ.ס.ו איינדהובן, שם ינסה המגן/קשר לתפוס מקום של קבע בהרכב. זאת תהיה התחנה הרביעית בקריירה האירופית של גוארדאדו, לאחר דפורטיבו לה קורוניה, ולנסיה, ובאייר לברקוזן. גוארדאדו, שגדל באטלס מגואדלחרה, לא הצליח לתפוס מקום בהרכב הקוצות שבהן הוא שיחק בשנתיים האחרונות.

הצגה רשמית של גוארדאדו בפ.ס.ו. איינדהובן

קרדיט לחשבון הטוויטר של פ.ס.ו. איינדהובן.

ראול גודיניו עובר לפורטו

מגמת השאלת שחקנים צעירים ממקסיקו ממשיכה:

הפעם מדובר בראול גודיניו, שוערה של קבוצת הנוער של צ'יבאס. סגן אלוף העולם עם נבחרת עד גיל 17 של מקסיקו, מדובר עליו כפוטנציאל לרמות של פטר צ'ך.

הוא יגיע לעונת השאלה לקבוצת הבת של פורטו (ישנה כמובן אופציית רכישה). צריך לציין שבקבוצה הבכירה של פורטו משחקים כבר שני שחקנים מקסיקניים, הקטור הררה ודייגו רייס.

גודיניו עוצר פנדל מול ארגנטינה באליפות העולם עד גיל 17